Sıkça Sorulan Sorular - Varan Anında
S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo göndermek için Web sitemiz veya Varan Anında mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Siparişinizi güncel durumunu Web sitemiz, Mobil uygulamamız, Whatsapp Hattımız veya Çağrı Merkezimiz üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Siparişi oluşturmanınzın ardından kuryeler ortalama 3 saat içerisinde adresinize ulaşır. Bu süreç çok daha kısa olmakla birlikte yoğunluk ve kurye müsaitliğine göre daha uzun sürebilirmektedir.

Aynı Günde Kargo Teslimatı yapabilmek için gönderileriniz en geç saat 12.00'ye kadar teslim edilmesi ve teslim şeklinin şubeden şubeye teslimat şeklinde olması gerekmektedir.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Samsun, Bodrum, Çeşme ve Marmaris'te kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Diğer şehirlerde şubeden teslim sağlayabilirsiniz.

Kuryeli gönderilerinizde, Ücret hesaplanırken şehir merkezine uzaklık göz önünde bulundurulduğu için fiyat yüksek çıkmaktadır. Şubeden teslimat seçeneği seçerek daha uyguna gönderi oluşturabilirsiniz.

Kurumsal gönderileriniz için web sitesi üzerinden kurumsal üyelik oluşturarak gönderim sağlayabilirsiniz. Düzenli gönderileriniz için çıkış adeti ve şehir kırılımlarını paylaşmanız durumunda özel fiyat tanımlaması sağlamaktayız.

Karşı ödemeli gönderi oluşturabilmek mümkün değildir. Dilerseniz siparişin karşı taraftan oluşturmasını talep edebilirsiniz.

Varan Anında 7 gün 24 Saat aktif olarak çalışmaktadır. Şubelerimize de 7 gün 24 saat kargo teslimatı yapabilirsiniz.

Evet, Bireysel veya Kurumsal Toplu gönderileriniz için tarafımızla detayları paylaşarak özel fiyat talep edebilirsiniz.

Evet, Hassas gönderileriniz gönderinin taşınmasına uygun bir şekilde paketlendiği takdirde sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Malesef, Soğuk Zincir taşıma hizmetimiz bulunmamaktadır ancak gönderinin buzla paketlenmesi durumunda hızlı teslimat sağlamaktayız.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Samsun, Bodrum, Çeşme ve Marmaris'te Şehiriçi teslimat hizmetimiz bulunmaktadır.

Şehirlerarası Kargo Hizmet Bölgemize Web sitemiz üzerindeki Hizmet Bölgemiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Ücret bilgilerini paket ölçüsü ve adres detaylarını girerek web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Gönderilerinizi içeriğine uygun nitelik ve büyüklükteki ambalaj ve paket içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir.

Kargolarınız peşin ödemeli (nakit veya kredi kartı ile) sevk edilmektedir.

Üzerinde değer beyan edilmiş evrak (çek, senet, tahvil vs.), kıymetli madde ve bu maddeden yapılmış eşyaları içeren gönderiler kabul edilmemektedir. Ancak noter onaylı evrak, ihale evrağı gibi dökümanlar ve üzerinde değer beyan edilmeyen değerli kargolarınız gönderilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Otobüs Kargo Şehirlerarası Hızlı Kargo Haftasonu Kargo Şehirlerarası Hızlı Kurye