Otobüs Kargo - Varan Anında

Otobüs Kargo


Ulaşım ve taşıma masraflarının artmasıyla birlikte alternatif bir seçenek olan otobüs kargo hizmeti, büyük bir önem kazanmıştır. Şehirler arası yolcu taşıyan otobüslerin bagaj alanından yararlanan bu yöntem, kargonun transfer masrafını büyük ölçüde düşürmektedir. Ayrıca kargo taşımacılığında araç kullanımını azaltarak çevre dostu bir seçenek sunmaktadır. Bu avantajlı yöntemden güvenle yararlanabilmeniz için Varan Anında olarak Türkiye’nin birçok ilinde otobüs kargo hizmeti sunuyoruz. 


Otobüs Kargo Hizmeti


Otobüs kargo hizmeti, doğrudan yolcu taşıyan firmalar veya kargo şirketleri tarafından verilebilmektedir. Yolcu taşıyan şehirler arası seyahat firmalarında kargo paketinin terminallere bırakılması ve alıcı tarafından terminalden alınması gerekir. Varan Anında bünyesinde; otobüs kargo teslimatlarınızın, teslim alımı ve edilişi için kurye hizmeti sunuyoruz. Bu sayede kargonuzu daha pratik bir şekilde ulaştırmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.


Otobüs Kargo ile Neler Gönderebilirsiniz?


Otobüs kargo ile standart kargo hizmetlerinde gönderebileceğiniz birçok şeyi göndermeniz mümkündür. Ayrıca bu işlemi çok daha uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Varan Anında firmamızı tercih ederek otobüs kargo hizmetleri ile gönderebileceğiniz bazı paket türleri şunlardır:
Koliler: Birçok koliyi, sağlıklı bir şekilde karşı tarafa ulaştırabilirsiniz. Standart boyutlardaki kolilerle beraber amaca göre özel olarak boyutlandırılmış koliler de geçerlidir.
Çuvallar: Eşya, gıda veya kıyafet gibi çuvallayarak ayırdığınız kargo teslimatı ürünlerinizi otobüs kargo hizmetiyle gönderebilirsiniz.
Gıda Ürünleri: Tahıl ve kurutulmuş sebze ağırlıklı, bozulma riski düşük olan gıda ürünlerinizi bu yöntemle gönderebilirsiniz.
Valizler: Günümüz dünyasında seyahatlerin vazgeçilmezi sayılan valizleri, otobüs kargo aracılığıyla şehirler arası  kargoya vermeniz mümkündür.
Kozmetik Malzemeleri: İşletmenizin toptan olarak  pazarladığı kozmetik ürünlerini pratik bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. 
Elektronik Cihazlar: Otobüs kargo hizmetiyle hassas yapıdaki elektronik aletlerinizi sıkı bir paketleme süreciyle sağlam bir şekilde ulaştırabilirsiniz.
Teknik Ekipmanlar: Şirketiniz veya bireysel işleriniz için kullandığınız teknik ekipmanlarınızı sağlıklı bir şekilde transfer edebilirsiniz.
Varan Anında otobüs kargo hizmetinin geniş ürün skalasıyla sunduğu artıların yanında, süreç içerisinde de sizlere sağladığı birçok fayda bulunmaktadır. Dolayısıyla bu kategoriler altındaki gönderimleriniz için oldukça avantajlı ve hesaplı bir seçenektir.

Call Now Button

7/24 Müşteri Hizmetlerimizle Yanınızdayız

Hemen Arayın: 0850 308 99 55


Otobüs Kargo Hizmetinin Avantajları 


Varan Anında olarak sizlere sunduğumuz otobüs kargo hizmetinin, standart kargo gönderimlerine kıyasla birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:
Hesaplı ve Ekonomik Olması: Otobüs kargo gönderimleriniz, standart kargo gönderimlerine kıyasla daha uygun bir ücretlendirmeye sahiptir. 
Hızlı ve Pratik Teslimat Süreci: Standart kargo gönderimlerine kıyasla ara şubelerden ve aktarma süreçlerinden daha az geçer. Bu sayede otobüs kargo teslimatları, alıcıya daha hızlı bir şekilde teslim edilir.
Toptan Gönderim İmkanı: Otobüs kargo hizmetimiz sayesinde işletmeniz için yaptığınız satışları toplu bir şekilde gönderebilirsiniz.
Hasarsız Teslimat: Ürünlerinizi sağlam bir şekilde paketleyerek transfer esnasında ortaya çıkacak hasarların önüne geçmekteyiz. 
Güvenilirlik: Varan Anında ile göndereceğiniz otobüs kargo paketleri en az standart bir kargo gönderimi kadar güven arz etmektedir. Altyapımız yardımıyla gönderinizin güncel durumunu sorgulayabilir ve 7/24 canlı destek alabilirsiniz.
Esneklik: Diğer kargo teslim yollarına kıyasla daha esnek bir yapıdadır. Nispeten daha küçük yerlere bile kolaylıkla ulaşım sağlayabilir.
Çevre Dostu: Paketleri, ekstra bir kargo aracı kullanmadan seyahat otobüsleri aracılığıyla iletmesinden dolayı çevre kirliliğine ve küresel ısınmaya karşı nitelikli bir çözümdür.
Varan Anında olarak tüm bu avantajlar eşliğinde sizlere müşteri dostu bir hizmet sunuyoruz. Kurye çağırma, teslimat oluşturma ve kargo takibi gibi işlemleriniz için mobil uygulamamızı App Store veya Play Store aracılığıyla indirebilirsiniz. 


Otobüs Kargo Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Tıpkı standart gönderimlerde olduğu gibi otobüs kargo gönderisinde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara uyulmaması, gönderinin tesliminde ve sağlıklı bir şekilde taşınmasında aksiliklere yol açmaktadır. Bu nedenle Varan Anında olarak kargo teslimatınızın sağlıklı bir şekilde hedefine ulaşması için bu adımlara dikkat edebilirsiniz:
Kırılma riski olan kargolarınızı teslim etmeden önce sağlam bir şekilde paketlemelisiniz. Ayrıca kırılgan olan paketler haricindekilerin de sıkıca ve ağzı kapalı bir biçimde paketlenmesi gerekir. Aksi takdirde kargo hizmetleri tarafından da sağlam bir şekilde paketlenmesine karşın, pakette çeşitli hasarlar ortaya çıkabilir. 


Seçeceğiniz kargo firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Aksi halde gönderiminiz sağlıklı ve hızlı bir şekilde teslim edilemeyebilir. Bu konuda firmanın kullanıcı yorumlarını, referanslarını ve müşterilerine sunduğu iletişim kanallarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Firmamız, müşteri memnuniyeti yüksek olan ve sektörde öncü konumda gösterilen isimlerden biridir. 
Herhangi bir problemle karşılaşmamak için göndermek istediğiniz paketin içerik bakımından otobüs kargo hizmetiyle taşınmaya uygun olması gerekir. Örneğin, soğuk zincir taşıma ürünleri, bu hizmet türüyle taşınmaya uygun bir yapıda değildir.


Gönderimlerinizin adresinizden kurye aracalığıyla alınması durumunda kurye çağırmadan önce paket için gerekli hazırlıkları yapmalısınız. Kuryenin bekletilmesiyle oluşan gecikme kargonun teslim süresini etkiler.


Göndericiye ve alıcıya ait adres bilgilerini, eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Aksi takdirde kargo teslimatınızın alıcıya teslim edilme süreci uzayabilir. 
İletişim bilgilerinde oluşan eksiklikler, teslimatınız hakkında problem çıkması durumunda sizinle irtibata geçilmesini zorlaştırır. Dolayısıyla böyle durumlarda, kargonuz hedeflenen süre aralığında adresinize teslim edilemeyebilir.


Tercihen kargolarınızı kurye yerine doğrudan şubeye teslim ederek daha uygun bir fiyat aralığı elde edebilirsiniz. Bu durum aynı şekilde teslim alma sürecinde de etkilidir.
Varan Anında olarak Türkiye’nin birçok ilinde, otobüs kargo ve diğer birçok teslimat operasyonunu başarılı ve güvenli bir şekilde yürütüyoruz. Gönderim hususunda aklınıza takılan diğer noktalar için +90 850 308 9955 numaralı destek hattımızdan veya Whatsapp iletişim kanalımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Otobüs Kargo Fiyatları 


Ulaşım ve transfer ücretlerinin belirlenmesinde birçok farklı etken bulunmaktadır. Dolayısıyla otobüs kargo fiyatları da hizmet sağlayıcılara ve diğer şartlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu etkenler başlıca şunlardır:
Güncel Yakıt Fiyatları: Kargo ücretlerinin belirlenmesinde en temel etken, teslimatın ulaşım masraflarıdır. Yakıt masraflarında yaşanan artışlar kargo ücretlerinde de artışa sebep olur.
Kargonun Ağırlığı ve Ölçüleri: Kargo paketlerinin boyutlara göre fiyatlandırma aralıkları bulunmaktadır. Dolayısıyla paketinizin ağırlığına göre alınacak ücret değişiklik gösterir.
Hat Uzunluğu: Paketinizin gönderim ve teslim noktaları arasındaki mesafe ücretlerin belirlenmesinde büyük bir etkiye sahiptir. 
Ek Hizmet Tercihleri: Kurye desteği gibi, talebe göre ek olarak alınan hizmetler, ayrıca ücretlendirilir. 
Kargo Firmasının Fiyatlandırma Politikası: Her firmanın hedeflerine ve şartlarına göre izlediği, kendine özgü fiyatlandırma sistemi bulunur. Bu yüzden firmalar arasında seçim yapılırken, verilen hizmetin alınan ücretle dengeli olup olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. 
Varan Anında olarak adil bir fiyatlandırma politikası ile sizlere mümkün olan en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Detaylı fiyat bilgisine, mobil uygulamamız ve internet sitemizde yer alan ücret hesaplama aracından, pratik ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Yine bu araç yardımıyla kargo taleplerinizi oluşturabilir veya kurye çağırabilirsiniz. 
Toptan kargo gönderileriniz için bizimle bireysel veya kurumsal olarak iletişime geçerek özel bir fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte internet sitemiz üzerinden kurumsal üyelik oluşturarak düzenli olarak yapacağınız kargo gönderimlerinizde, sizlere özel bir fiyat tanımlaması elde edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Acil Kargo Uçak Kargo Yurt Dışı Kargo Express Kargo
Sipariş Oluştur Aynı Gün Kargo Aynı Gün Teslimat Elektronik Eşya Kargo Hassas Kargo
Otobüs Kargo Şehirlerarası Hızlı Kargo Haftasonu Kargo Şehirlerarası Hızlı Kurye Yedek Parça Kargo
Medikal Kargo Laboratuvar Kargo Gümrük Kurye Otogar Kargo Evcil Hayvan Taşıma Gece Kargo