Aynı Gün Kargo - Varan Anında
Aynı Gün Kargo

İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda ürünlerin teslim alınması ve kargoya verilmesi günler sürer. Kargoya verme işleminden sonra da teslim edilmesi için günlerce beklemeniz gerekir. Bunu istemiyorsanız veya acil ürün teslimi almanız gerekiyorsa firmamız tarafından sunulan aynı gün kargo hizmetleri sizler için uygundur. Ürünlerin aynı gün kargoya verilmesini ifade eden bu hizmetimiz ayrıca gün içi kargo veya aynı gün teslimat isimleriyle anılır.

Aynı Gün Kargonun Kapsamı

Sunmuş olduğumuz aynı gün kargo kapsamı iki şekilde ifade edilebilir. Buna bağlı olarak alınan ürünün veya gönderilecek ürünün aynı gün kargoya verilmesi sağlanır. Bu aşamada saat sınırı vardır. Bu saat sınırını dolmadan verilen paketler gün içinde ekibimiz tarafından işleme alınır. İşleme alınmanın ardından teslimatın gerçekleşmesi için ekibimizce teslim edilir.

Aynı gün kargonun ikinci kapsamı ise verilen paketin veya alınan ürünün aynı gün alıcıya teslim edilmesidir. Bu durumda da saat sınırlaması vardır ve saat sınırlamasını aşmadan yapılan işlemlerde geçerli olur. Böylelikle kişilerin günlerce aldıkları ürünleri, evrakları ve paketleri beklemelerine gerek kalmaz. Bu da acil kullanılması gereken malzeme veya ürünlerin zamanında kullanılabilmesini sağlar.

Aynı Gün Kargonun Önemi

İnternet aldığınız ürünler veya göndereceğiniz paketler için alabileceğiniz aynı gün kargo hizmetini önemi zaman kaybının yaşanmasının engellenmesidir. Bu sayede ürün gerektiği anda kişilerin eline ulaşmış olur. Bunun dışında bu kargo hizmetimizi kurumsal veya bireysel olarak tercih edebilir ürünlerinizin güvenle teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı gün kargoyla önemli evrak ve eşyalarınızın da gün içinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle evrakların zamanında alınarak kullanılması veya önemini yitirmemesi durumlarını yaşarsınız.

Aynı Gün Kargonun Avantajları

Satın alınan ürünlerin veya başkasına gönderilecek paketler için aynı gün kargo imkanından yararlanılması avantajlarını da beraberinde getirir. Bu kargo türünün dikkat çeken avantajları şu şekilde sıralanır;

 • Teslimatın normal kargo hizmetlerinden kısa sürede yapılması sayesinde zaman tasarrufu sağlanır.
 • Ticari sitelerde yaygın şekilde kullanılır ve alıcılar tarafından bu seçeneğin tercih edilmesiyle satışların artmasını sağlar.
 • Kargonun teslim edilmesi için 7-14 gün beklemek gerekmez.
 • Ürünün veya evrakların kargo için hemen hazırlanması kargo aşamasında zarar görmesinin önüne geçer.
 • Aynı gün kargoyla paket gönderecekseniz sizlere ürününüzün teslim edilme sürecini takip etme imkanını verir. Paketin teslim edildiğini teyit ettirerek kargo hizmetini sonlandırabilirsiniz.
 • Bozulması mümkün olan ürünleri aynı gün alıcıya teslim ettiği için ürün kaybı yaşanmaz.
 • Türkiye’nin 50+ şehrine de aynı gün kargonun verilmesi mümkün olur.
 • Hafta içi yanı sıra hafta sonları da ürünlerin teslim edilmesini mümkün kılar.

Bu avantajlara ek olarak aynı gün içinde kargoya verilen veya teslim edilen tüm kargolarda gizlilik esastır. Böylelikle firmamızı tercih ederek ürünlerinizin aynı gün alıcıya gitmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında aldığınız ürünü gün içinde teslim alarak kullanabilirsiniz.

Aynı Gün Kargoyla Gönderilebilecekler

Aynı gün kargo alışverişleriniz ve tanıdıklarınıza yapacağınız gönderiler için alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmeti sunarken firmamız gönderilecek ürünleri belirlemiştir. Bu ürünler standart kargo yönteminde gönderi listesine giren ürünleri içerebilir.

Aynı gün kargoyla gönderilebilecekler şunlardır;

 • Giyim Ürünleri
 • Hazır Gıdalar
 • Dondurulmuş Gıdalar
 • Sözleşme Belgeleri
 • Sigorta Belgeleri
 • Sebzeler
 • Meyveler
 • Elektronik Eşyalar
 • Kitaplar
 • Hediye Çeşitleri

Bu ürünler dışında e-ticaret sitelerini kullanarak alışveriş yapan kişilerin site üzerinde satışa sunulan ürünleri aynı gün kargoyla teslim almaları mümkündür.

Aynı Gün Kargoya Verme İşlemleri

İnternet üzerinden satış yapıyorsanız aynı gün kargo yöntemini tercih ederek alıcılarınızın ürünlerinizi aynı gün teslim almalarını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında aynı gün kargoya ürünleri vererek daha kısa sürede alıcılarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünleri kargoya vermek için paketlemesini yapmanız ve ekibimize teslim etmeniz gerekir. Kargonuzu bize teslim ederken teslimat adresi, alıcı adı, iletişim numaraları veya alıcı kurumsal kimliği bilgilerini vermeniz gerekir. Böylelikle kargonuz verdiğiniz adrese hızlı şekilde ulaştırılır. Sonrasında gönderinizin teslim edilme durumunu teyit edebilirsiniz.

İş ortağınıza, avukatınıza veya çalışma arkadaşlarınıza evrak göndermeniz gerektiğinde aynı gün kargoyu tercih ederek evrakın geçerlilik süresi içerisinde gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı Gün Kargonun Teslim Edilme Süresi

Teslim edilme süresi aynı gün kargo hizmetlerinde diğer yöntemlere oranla daha kısa olur. Ürünlerin gün içinde teslim edileceği alışverişlerde satın alınan ürün 24 saat içerisinde alıcısına ulaştırılır.

Satın alacağınız ürünlerin aynı gün teslim edilmeyeceği durumlarda teslim almanız 24 saatte teslimat sürecine girer. Teslimat süresinin uzaması konusunda mesafe büyük önem taşır.

Ürün gönderimi yapmanız durumunda ürün teslim ettiğiniz gün kargoya verme işlemi gerçekleşir. Kargo teslim alındıktan sonra 1 iş gününde karşı tarafa ulaştırılması sağlanır.

Call Now Button

7/24 Müşteri Hizmetlerimizle Yanınızdayız

Hemen Arayın: 0850 308 99 55

Aynı gün teslimat söz konusu olan gönderilerde adreste olmamanız mümkündür. Bu durumda belirlediğiniz saat aralıklarında paketin teslim edilmesi sağlanır.

Aynı Gün Kargonun Teslimat Yerleri

Teslimat yerleri aynı gün kargo için Türkiye geneli olarak ifade edilir. Türkiye’nin tüm şehirlerine aldığınız ürünler ve gönderileriniz ulaştırılır.

Kargonun teslim edileceği yerler il merkezleri ve ilçeleri olarak görülebilir. Paketin zamanında teslim edilmesi içinse adresin doğru şekilde verilmesi gerekir. Böylelikle zamanında alınan ürün kullanılmaya başlanabilir. Özellikle acil ulaştırılması gereken bir evrak varsa imza aşamasında zamanında yetiştirilir.

Aynı Gün Kargoda Taşıma Sınırı

Hizmetlerimizde taşıma sınırı net olarak belirlenmemiştir. Bu nedenle gerekli bilgileri bizimle iletişim kurarak alabilirsiniz. Ağırlık ve desi üzerinden hesaplama yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Aynı Gün Kargonun Fiyatları

Fiyat aynı gün kargo için önemli konular arasında bulunur. Aynı gün teslim edilecek bir ürünün kargo fiyatı paket ağırlığı ve mesafe göz önüne alınarak belirlenir.

Paket kargoya vereceğiniz durumlarda kg ve desi ölçümü yapılır. Ağırlık belirlendikten sonra ücret size bildirilir. Kargo ücretini sizin ödeyeceğiniz durumlarda mesafe uzaklığına göre ödeme planı çıkarılır. Belirlenen ücreti nakit veya kredi kartı ile ödeyerek gönderinizi teslim edersiniz.

İnternet üzerinden alışveriş yaptığınız durumlarda ürün ücreti ve kargo fiyatı alışveriş esnasında size bildirilir. Böylelikle ücreti ödeyerek siparişin onaylanmasını sağlarsınız. Bu aşamada yeniden kargo ücreti ödemenize gerek kalmaz. Kapıda ödemeyi tercih ettiğiniz durumlarda ise alışveriş esnasında belirtilen tutarı ödersiniz.

Neden Aynı Gün Kargoda Firmamız?

Gönderileriniz için aynı gün kargo tercih edebileceğiniz çok sayıda firma vardır. Firmamızı tercih ettiğinizde uygun fiyatlarla gönderi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Türkiye’nin her yerine gönderinin kısa sürede teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamızı tercih etmeniz durumunda ürünleriniz güvenli bir şekilde teslim edilir. Aynı gün veya 1 gün içerisinde teslimat yapıldığı için ürünlerinizin kaybolması gibi sorunları yaşamazsınız.

İlginizi Çekebilir

Acil Kargo Uçak Kargo Yurt Dışı Kargo Express Kargo
Sipariş Oluştur Aynı Gün Kargo Aynı Gün Teslimat Elektronik Eşya Kargo Hassas Kargo
Otobüs Kargo Şehirlerarası Hızlı Kargo Haftasonu Kargo Şehirlerarası Hızlı Kurye Yedek Parça Kargo
Medikal Kargo Laboratuvar Kargo Gümrük Kurye Otogar Kargo Evcil Hayvan Taşıma Gece Kargo